Kontaktai:


Salonas šiuo metu dirba

Adresu: Jaunimo g. 68, Alytus,
(Grožio salonas “Lina”- kirpyklos patalpose).
Tel.: +370 - 685 - 46892
sauliuslaukaitis@gmail.comDarbo laikas:

Pirmadienis - penktadienis
12.00 - 15.00 / 16.00 - 19.00
(prieš atvykstant pasiskambinkite registracijai)

Žemėlapis:
Esu Saulius iš Alytaus. Tatuiruotes pradėjau daryti nuo 1998 metų sausio mėnesio, kuomet buvęs bendraklasis pasiūlė pabandyti užsiimti šiuo amatu, žinodamas apie mano hobi - piešti. Pirmosios pamokos ir įgūdžiai buvo tatuiruočių salone Kaune, garsiame tuo metu "Tabu", kartu įrengėme pirmąją studiją, vėliau daug kas keitėsi.

Taigi nuo 1998 metų gegužės1 dienos oficialiai pradėjo veikti tatuiruočių studija "Geltonas Tigras".

Kodėl "Geltonas"? Į šį klausimą negaliu tiksliai atsakyti ir dabar, gal kad pirmoji reklaminė iškaba buvo geltona, o galbūt dėl to, kad tokių "tigrų" nebūna :-) Taigi šiuo metu jau beveik dvidešimt metų kaip veikia ši studija, esu jos savininkas. Padaryta tūkstančiai tatuiruočių, didelė dalis meistriškumo ir patirties pasiekta dirbant Prancūzijoje, Kipre ir Danijoje, daug padėjo bendravimas su kitais meistrais, ilgaamžė patirtis.

Dar 2000 metais Vilniuje vykusiame tarptautiniame tattoo festivalyje esu gavęs diplomą už geriausią metų spalvotą tatuiruote.

Studijoje didelis piešinių pasirinkimas, individualūs užsakymai, aukšto meninio lygio tatuiruotės, kuriami ne tik nauji, originalūs piešiniai, bet taip pat taisomos ir restauruojamos senos tatuiruotės. Nuo 2004 metų dabartinė studija naujoje vietoje įrengta pagal visus Higienos Centro reikalavimus, todėl visiškai užtikrina saugumą kliento sveikatos atžvilgiu. Tatuiruočių dažai ir įranga - atitinkantys Europos Sąjungos standartus. Dirbame su profesionaliomis prancūziškomis JetFrance ir kitu firmų tatuiravimo mašinėlėmis, antgaliais. Naudojami tik Europos Sąjungoje patvirtinti tatuiravimo pigmentai (dažai) Panther (Usa tribale) Panther-Gray Sahdow, juodi kontūriniai dažai - Kuro Sumi Outlining (Japonija), juodi šešėliniai dažai - Kuro Sumi Graywash (Japonija) INTENZE colors (USA). Studijai yra išduoti leidimai bei pažymėjimai tatuiruočių darymui, sertifikatai apie netoksišką ir nekenksmingą žmogaus organizmui dažų ir kitų medžiagų cheminę sudėtį.

Tai tiek trumpai apie mane ir tattoo :-)