Kontaktai:


Salonas šiuo metu dirba

Adresu: Jaunimo g. 68, Alytus,
(Grožio salonas “Lina”- kirpyklos patalpose).
Tel.: +370 - 685 - 46892
sauliuslaukaitis@gmail.comDarbo laikas:

Pirmadienis - penktadienis
12.00 - 15.00 / 16.00 - 19.00
(prieš atvykstant pasiskambinkite registracijai)

Žemėlapis:
Tatuiruotės kaina sutartinė

~15-20 EUR - labai maža tatuiruotė (apie 2cm x 2cm) pvz. kiniškas hieroglifas.

~20-30 EUR - maža tatuiruotė (3 x 4cm), apytikriai „degtukų dėžutės" dydžio.

~50-60 EUR - standartinis dydis (6cm x 9cm) vadinamas „cigarečių pakelio" dydis.

Didesnės nei „cigarečių pakelio" dydžio tatuiruotės, kurios tatuiravimas užtrunka apie valandą ar pora, siūlome valandinį įkainį ~30-50 EUR/val. Tatuiruotės kaina sumažės iki 10-30% priklausomai nuo dydžio. Pvz. trijų „cigarečių pakelių" dydžio tatuiruotė gali kainuoti ~90 -100 EUR. Kiek kainuos senos ar blogai padarytos tatuiruotės korekcija, pasakysime tik pamatę tatuiruotę gyvai.

Tvirtas apsisprendimas

Tatuiruotę darykitės tik tvirtai apsisprendę! Nedarykite to apsvaigę nuo bet kokių psichotropinių medžiagų, alkoholio, ne tik todėl, kad vėliau galite pakeisti nuomonę, bei neapsvaigę lengviau ištversite galimus nemalonius pojūčius. Jei esate nepilnametis ar atrodote jaunai, atsineškite asmens dokumentą. Nepilnamečiams tatuiruotės daromos tik pateikus raštišką tėvų sutikimą! Prieš atvykdami darytis tatuiruotės pavalgykite, stenkitės nesijaudinti, nesportuoti, negerti kavos. Pasirūpinkite higiena ir patogiais drabužiais.

Spalvos, sudėtingumas

Mūsų studijoje tatuiruotės spalvų kiekis kainą nelabai įtakoja - spalvota ar juoda tatuiruotė kainuos panašiai. Retais atvejais piešinio sudėtingumas - daug detalių, linijų - lemia didesnę kainą. Tačiau kiekvienos tatuiruotės kainą deriname individualiai.

Tatuiruočių korekcija

Ne paslaptis, kad yra daug susigundžiusių mažesnėmis namuose dirbančių „meistrų" kainomis. Ką tik padaryta tatuiruotė atrodo gražiai, tačiau po kelių mėnesių spalvos išblunka. Mes galime perdaryti jūsų tatuiruotę, ji atrodys kaip nauja. Galime paryškinti esamą tatuiruotę arba ją paslėpti po nauju piešiniu. Suprantama, kad kainą galėsime įvardinti tik pamatę tatuiruotę.

Registracija

Pageidautina išankstinė registracija. Užsiregistruoti galima telefonu, tačiau siūlome atvykti į studiją iš anksto ir išsirinkti tatuiruotę iš katalogų, atsinešti savo eskizą, kurį bus galima pakoreguoti jei reikės, arba išklausius Jūsų pageidavimus nupiešti Jums individualų eskizą. Tai nekainuoja papildomai. Jums atvykus sutartą dieną ir valandą, eskizas jau būtų paruoštas.

Sterilumas

Dirbame tik su vienkartinėmis adatomis, kiti reikmenys yra arba taip pat vienkartiniai arba daugkartiniai sterilizuojami. Studijai išduotas Higienos Pasas patvirtintas Lietuvos Respublikos Nacionaliniame Higienos Centre, higienos kursų pažymėjimai.

Kokybė

Dirbame tik su profesionaliomis tatuiravimo mašinėlėmis, antgaliais ir vienkartinėmis adatomis. Naudojami visoje Europos Sąjungoje patvirtinti tatuiravimo pigmentai (dažai) : Panther (Usa tribale) Panther-Gray Shadow, juodi kontūriniai dažai - Kuro Sumi Outlining (Japonija), juodi šešėliniai dažai - Kuro Sumi Graywash (Japonija) INTENZE colors (USA). Visi dažai, adatos ir kiti reikmenys atitinka sertifikatus.

Taisyklinga tatuiruotės priežiūra

1. Nuimti tvarstį po 3-5 valandų, kai sustoja kraujavimas. Rekomenduojama švelniai nuplauti tatuiruotę virintu vandeniu ir dezinfikuojančiu muilu, galima išsimaudyti karštoje vonioje! Taip pat patartina dezinfikuoti 30-40% spiritiniu tirpalu.
2. Tatuiruotę steriliai nusausinti ir tirštai užtepti gydomuoju tepalu: BEPANTHEN Plus (Visose vaistinėse parduodami be recepto!).
3. Tepti ne rečiau kaip keturis kartus per dieną iki visiškai užgis, trejetą dienų tos vietos neplauti!
4. Nerekomenduojama penkių dienų bėgyje maudytis baseine, vonioje ir jūroje, taip pat degintis natūralios saulės voniose ar soliariumuose! Keletą dienų vengti smarkaus kūno prakaitavimo, grubių fizinių kontaktų tatuiruotės vietoje. Taip išvengsite nepageidaujamos infekcijos ir kitų komplikacijų!!!
5. Tatuiruotės negramdyti ir nekasyti, nepatariama tepti vazelinu ar kokiu kitu paprastu kremu!!!
6. Visiškai užgijus tatuiruotei, kas buvo draudžiama - tampa galima!!!


Laikykis šių nurodymų ir turėsi gražią tatuiruotę!

Su pagarba! Tattoo meistras Saulius.