Kontaktai:


Salonas šiuo metu dirba

Adresu: Jaunimo g. 68, Alytus,
(Grožio salonas “Lina”- kirpyklos patalpose).
Tel.: +370 - 685 - 46892
sauliuslaukaitis@gmail.comDarbo laikas:

Pirmadienis - penktadienis
12.00 - 15.00 / 16.00 - 19.00
(prieš atvykstant pasiskambinkite registracijai)

Žemėlapis:
Meilę ir atsidavimą savo darbui "Geltonojo tigro" studijos šeimininkai patvirtino tatuiruotėmis ant savo kūnų. Tatuiruotojo Sauliaus (pirmas iš kairės) "tattoo"ant rankos - visas jo gyvenimas ir horoskopas.

Straipsnis iš Alytaus Kronikų


"TATUIRUOTĖS TURI DAUG PRASMIŲ", - SAKO TATUIRUOTOJAS SAULIUS

Pastaruoju metu vis populiaresnės tampa tatuiruotės. Jeigu anksčiau įvairias savo kūno dalis išsitatuiruodavo tik jūreiviai, kareiviai ar kaliniai, tai dabar jomis puošiasi visi, bet dažniausiai menininkai ir jaunimas. Tatuiruočių studijos veikia visuose didžiuosiuose Lietuvos miestuose. Alytuje taip pat - net trys. Vienos jų savininką Saulių Laukaitį šiandien ir kalbiname.

- Tatuiruočių menui - jau beveik 4 tūkstančiai metų, tačiau Lietuvoje jis išpopuliarėjo neperseniausiai?

"Pirmiausiai pradėta tatuiruotis Azijoje, vėliau - Amerikoje. Europoje tatuiruočių stažas -trumpesnis, o Lietuvoje jos labai populiarios bene dešimtmetį."

- Kokią prasmę turi tatuiruotė?

"Vieniems ji - savotiškas saviraiškos būdas ar noras būti reikšmingesniam, kitiems - išsiskyrimas iš pilkos minios, tretiems - grožis ir mada, ketvirtiems tatuiruotė - tarsi magiškas simbolis, talismanas ar skiriamasis ženklas. Prasmių - daug. Požiūris į tatuiruotes labai pasikeitė. Jos neturi neigiamo atspalvio. Ir nėra vien kalinių ar jūreivių menas."

- Kokie jūsų studijos klientai?

"Per pusantrų studijos gyvavimo metų padariau apie 300 įvairaus dydžio ir spalvų tatuiruočių. Klientai - įvairaus amžiaus, bet dažniausiai - 20 - 30 metų merginos ir vaikinai. Ateina ir vyresni. Kartą į mane pagalbos kreipėsi septyniasdešimtmetis senukas. 1945 metais ant krūtinės jam buvo ištatuiruotas Lenino atvaizdas. Žmogus dažnai serga, sakė, jog gėda nuėjus pas gydytoją nusirengti. Iš Lenino padariau rože."

- Ar visi norintys ant savo kūno turėti tatuiruotę būna tvirtai apsisprendę? Juk mada praeis, o tatuiruotė liks visam gyvenimui?

"Su norinčiais tatuiruotis daug kalbuosi, kartu svarstome, ant kokios kūno dalies daryti tatuiruotę, kokį piešinį parinkti. Būna klientų, kurie pas mane ateina keletą kartų, apsisprendžia po poros mėnesių ar net pusmečio. Tai - normalu, nes tatuiruotė lieka visam gyvenimui. Tiesa, maždaug kas penkeri metai reikia ją paryškinti, galima ir panaikinti, bet nėra paprasta."

- Ant kokių kūno vietų dažniausiai tenka daryti, tatuiruotes?

"Dažniausiai ant rankos, peties, kojos, krūtinės, nugaros. Kol kas nė vienas mano klientas nepageidavo tatuiruotės ant intymios vietos, pavyzdžiui, ant lytinių organų ar krūties spenelio."

- Per kiek laiko padaroma tatuiruotė?

"Tai priklauso nuo ornamento sudėtingumo ir dydžio. Tatuiruotę darau nuo 2 iki 4 valandų. Tai - kruopštus ir atsakingas darbas. Visų pirma noriu, kad kiekvienas mano klientas didžiuotųsi originalia tatuiruote ir tokios pat nepamatytų ant kito žmogaus kūno. Antra, labai svarbu laikytis sanitarijos ir higienos reikalavimų."

- O piešinius pats kuriate?

"Taip. Ir jų nekopijuoju. Nuo vaikystės labai mėgstu piešti, kūręs tatuiruočių studiją, realizuoju savo pomėgį. Kiekviena tatuiruotė - mano paties sukurtas meno kūrinys. Tai - ir mano darbas, pragyvenimo šaltinis ir hobis."

- Tatuiruotė daroma, adata įterpiant dažus į oda. Juk tai skausminga?

"Nedidelį skausmelį tenka iškentėti. Vieniems jis primena bitės įgėlimą, kitiems įbrėžimą, krėtimą, peršėjimą. Paprastai visus klientus stengiuosi nuteikti psichologiškai. Labai įsitempusiems pasiūlau pailsėti, pasivaikščioti, pavartyti žurnalą, išgerti kavos ir panašiai."

- Ačiū už pokalbį
Kalbėjosi Vida KRUČKIENĖ
Alytaus Kronika


GERIAUSIO SPALVOTO "TATTOO" LIETUVOJE AUTORIUS IR SAVININKAS - ALYTIŠKIS

Užėjus į vieną iš tatuiruočių studijų, esančių mūsų mieste, čia galima pamatyti ant sienos kabantį diplomą. Jis liudija, "kad Vilniuje vykusiame tarptautiniame "Tattoo-2000" festivalyje, Alytaus "Geltono tigro" tatuiruočių salono, Sauliaus Laukaičio tatuiruotė buvo pripažinta geriausiu spalvotu darbu..

Paskelbus keturias geriausias tatuiruotes, alytiškis meistras Saulius Laukaitis nė nesitikėjo, kad penktuoju geriausios, spalvotos, "tattoo" savininku bus paskelbtas "Geltono tigro" modelis Egidijus. Festivalyje, be lietuvaičių, dalyvavo ir svečiai iš Estijos, Italijos, Prancūzijos, Latvijos ir kitų šalių, pristatytos 429 tatuiruotės.

S.Laukaitis, kaip ir pernai, festivalyje tiesiogiai nedalyvavo, nes jo metu nedarė tatuiruočių, Saulius atvyko su modeliais, kurių vienas kaip tik ir pelnė geriausiojo spalvoto "tattoo" titulą.

Tatuiruotės nugalėtojos savininkas Egidijus jau pusę metų kaip pasipuošęs šiuo kūriniu. Eskizo paieškos truko apie metus. Tatuiruotės vieta - koja. Dirbdamas su pertraukomis, S.Laukaitis geriausią Lietuvoje spalvotą tatuiruotę darė 25 valandas. Iš viso "Geltono tigro" meistras jau padaręs apie 350 tatuiruočių, o ši buvo kaip įrodymas, kad jas atlieka ne šiaip sau. Į "tattoo" studiją, vis dažniau užsuka tie, kurie nori papuošti savo kūną tatuiruote. Pasak S.Laukaičio, daugiau nei pusė užsakymų (apie 60 proc.) priklauso merginoms.

Straipsnis iš Alytaus Kronikų

Aušra Žvinakevičiūtė

Ne vienas Alytaus taksistas, paklaustas, kur rasti gerą tatuiruočių meistrą, nurodytų Saulių Laukaitį. Nors pretenzijų vadintis meistru kone kiekvienas tatuiruotes darantis mūsų tėvynainis, retas iš jų yra pasiekęs tokį šio meno lygį, kaip "Geltono Tigro" studijos šeimininkas. Saulius savo didžiausiu laimėjimu laiko tai, kad jam jau nebereikia reklamos: patenkinti klientai pas jį grįžta patys ir atsiveda savo draugus, garsas apie puikiai tattoo įvaldžiusį alytiškį pasiekia didžiuosius ir mažesnius Lietuvos miestus. Tiesa, Saulius yra pelnęs ir kitokį pripažinimą: 2000 metais buvo įvertintas III tarptautinio Vilniaus tatuiruočių meno festivalio diplomu už geriausią spalvotą tatuiruotę.

Plačiau...